Viimsi klubiturniiride sari sai väärt alguse – esimese etapi võitjaks tuli Heidi Puhm!

18.12.2018

Möödunud reedel, 14. detsembril tehti algust Golden Club Tennis klubiliikmetele suunatud harrastajate igamehe paarismängu turniiride sarjaga Viimsis, Karulaugu Spordikeskuses.

Kuna väljakuid on vähevõitu, korraldajal aga soov pakkuda kõigile palju tennise- ja energiaelamusi, siis osalema mahub ainult maksimaalselt 21 mängijat. Ikka põhimõttel, kes ees, see sees ja eelisjärjekorras GCT klubiliikmed.

Väga suur rõõm oli tõdeda, et nimekiri täitus ülehelikiirusel, turniirile tulijate seas oli nii uusi kui staaźikaid turniirisõpru, samuti värskeid Viimsi klubiliikmeid.

Põnevatest lahingutest väljus üldvõitjana Heidi Puhm. Heidile järgnes võrdse arvu punktidega Siret Polli (GCT liige) ja Merike Lainurm. Meeste esikolmik kohe naiste tulemuste järel oli Joel Mitt (GCT lubiliige), Argo Roolaht, Margus Nigol. Klubiliikmete märge on osaleja taga sulgudes, sest klubiliikmete tulemused kajastuvad ka üldises paremusjärjestuses ning hooaja 2 paremat Viimsi turniiridel osalejat pääsevad 2019 augusti lõpus toimuvale mastersturniirile. Täpsemaid 14. detsembri tulemusi vaata siit.

Palavad õnnitlused võitjatele, kniks ja kraaps kõikidele osavõtjatele, supersuured tänud toetajatele Pernod Ricard Estonia, Villu Vares, Golden Club, Vasula viljad ja perekond Värnik, TennisEst, Reval Café.

Järgmine turniir järgmisel kuul – jälgi reklaami ;)!

Vasakult: Joel Mitt, Heidi Puhm, Argo Roolaht, Margus Nigol, Siret Polli, Merike Lainurm.