Viimsi USTA

Täiskasvanute treeningud:

E, K, R hommikupoolsed grupid – treener Kristjan Pakk (tel 5622 6004, kristjan@usta.ee)

Argipäeva õhtused grupid – treenerid Roland Kiil (5553 8308, roland@usta.ee) ja Sulev Vähesoo

 

Laste treeningud:

Info ja registreerimine viimsi@usta.ee

 

 

Viimsi Teatajas ilmunud artikkel:

Juba septembrikuus avatakse Viimsi kooli kõrval uus ja uhke spordirajatis – Karulaugu Spordikeskus. Keskusesse rajatakse esmalt neli kõvakattega- ning veidi hiljem lisandub veel kaks vaipkattega tenniseväljakut. Lisaks tennisele pakub spordikompleks suurepäraseid võimalusi külastada fitnessklubi Golden Club, harrastada korvpalli, maadlust, jalgpalli ning isegi võistlustantsu.

Karulaugu spordikeskuse neli esimest tenniseväljakut tulevad moodsa kõvakattega, mis sarnaneb Austraalia lahtiste meistrivõistluste väljakutele. Väljakukate on valitud just selline jalasõbralik kate, mis sobiks võimalikult paljudele tennisemängijatele – nii harrastajatele kui saavutussportlastele. Aasta lõpuks valmivad ka ülejäänud kaks vaipkattega tenniseväljakut. Vaip on pehmem ja tennisisti liigestele isegi mugavam. Elu on näidanud, et igale väljakukattele on oma poolehoidjad. Tenniseväljakutel toimuvat on väga hea II korruse rõdualalt jälgida, seega sobib hall hästi ka väiksemate turniiride läbiviimiseks.

Tennisetreeninguid hakkab korraldama Eesti edukaim tennisekool võistlusspordis, milleks on US Tenniseakadeemia (USTA). USTA on siiani opereerinud ainult Tere Tennisekeskuses. Nüüd avame uue osakonna ka Viimsis, kus USTA treeninguid hakkavad läbi viima kogenud treenerid Roland Kiil ja Kristjan Pakk.

Huvikool ootab nii algajaid kui edasijõudnuid, lapsi ja noori vanuses 5-17, kui ka täiskasvanuid tennist õppima. Tennises on olulisel kohal tasakaal, koordinatsioon ja liikumine, mis on väga olulised oskused kasvavale noorele. Loomulikult õpitakse ka lööke, millest kasvavad välja pallivahetused ja punktid. Tennis on sport kogu eluks. Õpilaste registreerimine juba käib, huvilistel palume saata e-kiri aadressile viimsi@usta.ee.

Hinnad hakkavad olema samad, mis Tondi USTA-s ehk 2x nädalas 120 EUR, 3x nädalas 165 EUR. Võistlejate grupid on kallimad.

TULE TRENNI

 

Pildil Viimsi USTA juhataja Roland Kiil