Tunniplaan 2018/2019

 

Ekke Tiidemann, Armand Levandi, Henrik Raag

Esmaspäev                                           

Kell 14:30 4-7 väljak

Kell 15:30 4-7 väljak

Kell 17:00 4-7 väljak

Teisipäev                                           

Kell 14:30 4-7 väljak

Kell 15:30 4-7 väljak

Kell 17:00 4-7 väljak

Kolmapäev                                           

Kell 14:30 4-7 väljak

Kell 15:30 4-7 väljak

Kell 17:00 4-7 väljak

Neljapäev                                           

Kell 14:30 4-7 väljak

Kell 15:30 4-7 väljak

Kell 17:00 4-7 väljak

Reede                                          

Kell 14:30 4-7 väljak

Kell 15:30 4-7 väljak

Kell 17:00 4-7 väljak

 

Katrin Tammaru

Esmaspäev                                           

Kell 14:00 3. väljak

Kell 15:00 3. väljak

Kell 16:00 3. väljak

Kell 17:00 A väljak

Kell 18:00 A väljak

Teisipäev                                                         

Kell 14:00 3. väljak

Kell 15:00 3. väljak

Kell 16:00 3. väljak

Kell 17:00 3. väljak

Kell 18:00 A väljak

Kolmapäev

Kell 14:00 3. väljak

Kell 15:00 3. väljak

Kell 16:00 3. väljak

Kell 17:00 A väljak

Kell 18:00 A väljak

Neljapäev

Kell 14:00 3. väljak

Kell 15:00 3. väljak

Kell 16:00 3. väljak

Kell 17:00 A väljak

Kell 18:00 A väljak

Reede

Kell 14:00 3. väljak

Kell 15:00 3. väljak

Kell 16:00 3. väljak

Kell 17:00 3. väljak

Kell 18:00 A väljak

 

Helen Holter-Mahlapuu

Esmaspäev                                                

Kell 15:00 vaibahall 9 väljak

Kell 16:00 vaibahall 9 väljak

Kell 17:00 vaibahall 9 väljak

Teisipäev:

Kell 15:00 vaibahall 9 väljak

Kell 16:00 vaibahall 9 väljak

Kell 17:00 vaibahall 9 väljak

Kolmapäev:

Kell 15:00 vaibahall 9 väljak

Kell 16:00 vaibahall 9 väljak

Neljapäev

Kell 15:00 vaibahall 9 väljak

Kell 16:00 vaibahall 9 väljak

Kell 17:00 vaibahall 8,9 väljak

Reede

Kell 15:00 vaibahall 9 väljak

Kell 16:00 vaibahall 9 väljak

Kell 17:00 vaibahall 8,9 väljak

 

Maria Adamson

Esmaspäev                                                      

Kell 15:00 vaibahall 8 väljak

Kell 16:00 vaibahall 8 väljak

Kell 17:00 vaibahall 8 väljak

Teisipäev                                                                                         

Kell 15:00 vaibahall 8 väljak

Kell 16:00 vaibahall 8 väljak

Kell 17:00 vaibahall 8 väljak

Kolmapäev

Kell 15:00 vaibahall 8 väljak

Kell 16:00 vaibahall 8 väljak

Kell 17:00 vaibahall 5 väljak

 

Reede

Kell 15:00 vaibahall 8 väljak

Kell 16:00 vaibahall 8 väljak

Kell 17:00 vaibahall 8 väljak

 

Krista Kivi

Esmaspäev                                                      

Kell 15:00 vaibahall 10 väljak

Kell 16:00 vaibahall 10 väljak

Teisipäev                                                                                                  

Kell 15:00 vaibahall 10 väljak

Kell 16:00 vaibahall 10 väljak

Kolmapäev

Kell 15:00 vaibahall 10 väljak

Kell 16:00 vaibahall 10 väljak

Neljapäev

Kell 15:00 vaibahall 10 väljak

Kell 16:00 vaibahall 10 väljak

 

Diana Vovk

Esmaspäev                                                    

Kell 15:00 Lastehall ABC

Kell 16:00 Lastehall ABC

Teisipäev                                                                                          

Kell 15:00 Lastehall ABC

Kell 16:00 Lastehall ABC

Kolmapäev

Kell 15:00 Lastehall ABC

Kell 16:00 Lastehall ABC

Neljapäev                                                                                          

Kell 15:00 Lastehall ABC

Kell 16:00 Lastehall ABC

Reede

Kell 15:00 Lastehall ABC

Kell 16:00 Lastehall ABC