Suvine tunniplaan Golden Clubis

19.05.2019

Suvi on eriline aeg – päike, puhkus, ilus ilm, pikad ja soojad õhtupoolikud ning suurem hulk energiat. Kuid on ilmselge, et suvisel ajal kaks kuni kolm kuud „puhates” on võimalik nullida sisuliselt kogu sügisel ja talvel tehtud töö.

Oluline on leida võimalus, kuidas jätkata harjumuspärase jõusaali või rühmatreeninguga.
Kõik on tehtav, kui tahe on olemas!

Kindlasti jätkuvad suvel meie klientide lemmiktreeningud igas meie Golden Club fitnessklubis (Tondi, Rotermanni, Viimsi).

Juuni algusest (03.06) läheb käiku suvine tunniplaan, mille oleme muutnud veidi kompaktsemaks arvestades ilusaid suviseid ilmu, aga samas pakkumaks teile lisaks heale treeningule ka lõbusat emotsiooni, mida aitab tekitada tore treeningseltskond.

Mõned rühmatreeningud lähevad suvepuhkusele, et siis sügisel taas teid sinna oodata.

Kuna hommikud on helged ja päikesepaistelised, siis tahtmine ja motivatsioon suurem oma treening hommikul ära teha, et siis õhtul ilusat ilma värskes õhus sõprade ja perega nautida.

Tondi Golden Clubis jätkuvad Morning Synrgy igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel algusega kell 8.00. Neljapäeval mõnus virgutus kell 7.30 TRX-ga või Bodybalanciga kell 8.00 ja kes soovib ka reede hommikul kehe toniseerida, siis kell 7.45 Core &Tone.

Rotermanni Golden Clubis saab hommikusi treeninguid iga tööpäeva alustuseks külastada.
Esmaspäeval kell 8.00 Kõht/Selg/Tuhar, teisipäeval kell 7.30 ja neljapäeval kell 8.00 Escape ringtreening, kolmapäeval kell  8.00 BodyBalance ja reede hommikul kell 8.00 Tuhar trimmi.

Viimsi Golden Clubis on hommikused treeningud ka olemas, esmaspäeva hommikul 8.30 YogaFlow, teisipäeval kell 8.30 Run &Core, kolmapäeval kell 8.00 Bodybalance ja 8.30 Escape ringtreening, neljapäeval kell  9.00 HathaYoga ja reedel kell 7.45 Morning Escape ning kell 8.30 BodyBallet.

Meil on ka hea uudis Viimsi Golden Clubi värske õhu nautijatele. Igal teisipäeval 8.30 ja neljapäeval 18.30 toimib Run&Core treening Martin Luhariga Karulaugu terviseradadel. Päike ja rand ei ole põhjused otsimaks vabandusi sügisel, miks suvel ei olnud aega trenni teha. Suvi kestab ja kunagi ei ole hilja alustada või jätkata hea vormi nimel.

Pühapäeva õhtused treeningud oleme nihutanud hilisemaks, et jõuaks kenasti nädalavahetust rannas või maal pere ning sõpradega nautida. Viimsi GC-s 18.30 CXWorx, 19.00 Bodybalance ja Tondi GCs 17.00 Bodybalance ja Bodypump ning 18.00 Kõht/Selg/Tuhar.

Endiselt abistavad tööpäeva hommikuti ja õhtuti jõusaalis meie valvetreenerid.

Klientide enim külastatavad lemmikud treeningud jäävad suvel endistele aegadele.

Kui ilmataat meile sooja annab, siis kindlasti mõni keha ja meele treening rändab õue värske õhu kätte.

Ole tunniplaaniga kursis www.goldenclub.ee

Päikeselisi treeningpäevi soovides,
Golden Club