Rühmatreeningud

Rühmatreeningud on lihtsaim viis treeningutega alustamiseks, kuid sageli tekib küsimus, milline treening valida? Golden Club Rotermanni treeningplaanist leiad esialgu kümmekond erinevat rühmatreeningut. Oleme treeningud seadnud gruppidesse, et aidata paremini mõista, mis peitub treeningnimetuse taga, aitamaks saavutada soovitud treeningeesmärke ning lihtsustada sobiva treeningu valimist. Klubis on 1 rühmatreeningute saal ning funktsionaaltreeningala jõusaalis, kus viiakse läbi ka grupitreeninguid.

Kõik meie treeningud sobivad nii algajatele, taasalustajatele kui edasijõudnutele. Informeeri oma treenituse ning erisuste osas treenerit, kes saab pakkuda Sinule sobivaid harjutusi. Golden Clubi rühmatreeningutes saab osaleda maksimaalselt 12 inimest, mis annab treenerile võimaluse personaalselt läheneda.

Ootame rühmatreeningutesse ka mehi – soovitav on oma  treeningplaan mitmekesisena hoida. Golden Clubi professionaalsed treenerid on alati abivalmis ja vajadusel näitamas alternatiivseid võimalusi. Unistused, mida unistame üksinda, jäävadki unistuseks. Unistused, mida unistame koos, saavad reaalsuseks!

LIHASVASTUPIDAVUSTREENING

Treeningute eesmärk on suurendada lihasvastupidavust. Treeningutes ei tehta keerulisi sammukombinatsioone.

BODYPUMP®

BodyFit

Kõht/Selg/Tuhar

UUS! Band Workout

Jõusaali ABC

Arm Day

Leg Day

KARDIO- JA TANTSUTREENING

Treeningud keskenduvad peamiselt aeroobse vastupidavuse suurendamisele. Sügisest leiad ka tantsutreeninguid meie tunniplaanist!

ZumbaFitness

KOMBINEERITUD TREENINGUD

Treeningutes arendatakse nii lihasvastupidavust kui aeroobset võimekust.

Morning Escape

Functional Round

YogaFunc

Mobilty

KEHA JA MEELE TREENINGUD 

Treeningud toimuvad rahulikus tempos. Treeningute eesmärk on arendada liikuvust, painduvust ja tasakaalu. Lisaks füüsilisele koormusele arendavad treeningud vaimset keskendusmist.

YogaFlow

BODYBALANCE®

Pilates 

Hatha Yoga

GraceFitFlow

Vinyasa Flow

BodyBallet

Palume rühmatreeningusse eelnevalt registreerida, tehes seda läbi kodulehe, kirjutades aadressile fitness@goldenclub.ee.