Personaaltreenerid

Mirjam Lehismets
mirjam.lehismets@goldenclub.ee
Telefon: 56 916 966
Paketisise personaaltreeningu läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

Martin Luhari
martin.luhari@gmail.com
Telefon: 55 77 466
Paketisise personaaltreeningu  läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

Monica Lauri
monica@tervisetreener.ee
Telefon: 51 38 867

Paketisise personaaltreeningu läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

 

Liis Arula
arulaliis@gmail.com
Telefon: 56 212 938

Laura Luhari
laura.luhari@gmail.com
Telefon: 53 938 274
Paketisise personaaltreeningu läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

Steven-Karl Kõiv
puhas.sim@gmail.com
Telefon: 58 132 649
Paketisise personaaltreeningu läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

Arne Arro
arne@goldenclub.ee
Telefon: 56 215 304
Paketisise personaaltreeningu  läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

Triin Timmermann
triintimmermann@gmail.com
Telefon: 50 89 948
Paketisise personaaltreeningu  läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

Igor Burdin
igor@tervisetreener.ee
Telefon: 55 629 099

Paketisise personaaltreeningu  läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

Kaarel Jõeväli
kaareljoevali@gmail.com

Paketisise personaaltreeningu  läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

Roman Gritsanjuk
complexfitou@gmail.com

Paketisise personaaltreeningu  läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

Raiko Karpov
raiko.karpov@gmail.com
Telefon: 53 486 239
Paketisise personaaltreeningu  läbiviimine
FastFit personaaltreeningupaketi
läbiviimine

Personaaltreeningusse registreerimiseks palume kirjutada oma eelistustest fitness@goldenclub.ee või täita personaaltreeningu avaldus Golden Clubi klienditeenindusletis.