Meeskond

Juhatus ja tugiteenused

Marek Kaleta
Juhataja
marek.kaleta@goldenclub.ee

Piret Andresoo
Tennise, sulgpalli ja squashi müügijuht
Teenindusjuht

+372 56 907 555
piret.andresoo@goldenclub.ee

 

 

Karin Kaleta
Fitnessi juhataja
+372 51 67 100
karin.kaleta@goldenclub.ee

Mari-Liis Treimut
Tennise, sulgpalli ja squashi kliendihaldur
+372 687 82 93, +372 52 25 534
tennis@goldenclub.ee

Kristi Mõtte
Fitnessi kliendihaldur
+372 657 14 10
fitness@goldenclub.ee

Viia Tammisaar
Pearaamatupidaja
viia.tammisaar@goldenclub.ee

Einike Loorits
Raamatupidaja
einike.loorits@goldenclub.ee

Mati Ende
Tondi Tennisekeskuse haldusjuht
mati.ende@goldenclub.ee

Ain Kaljurand
Karulaugu Spordikeskuse juhataja
ain.kaljurand@goldenclub.ee

Helena Aru
Karulaugu Spordikeskuse teenindus- ja müügijuht
+372 680 68 61
helena.aru@goldenclub.ee

Klienditeenindajad

Aide Kriis
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Eti-Ankla Vill
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Greetel Eensalu
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Kati Rubel
Klienditeenindaja
tondi@goldenclub.ee

 

Ülle Pals
Perenaine ja mängutoa lapsehoidja
tondi@goldenclub.ee