Klubist

Golden Club on klubi inimesele, kes väärtustab tervislikke eluviise, kehalist aktiivsust ning soovib leida aega iseendale ja enda heaolu loomisele. Meie tegevuse läbivateks märksõnadeks on harmoonia, heaolu ja energia, mida aitame luua mõnusas atmosfääris läbi positiivsete emotsioonide säravate inimeste abiga. Klubis on hubased ja mugavad riietusruumid, personaalne lähenemine, uute stiilide ja vana hea kombineerimine treeningutel ning väikesed lisaväärtused, mis päeva päikeseliseks muudavad.

Golden Club on uus ja stiilne fitnessklubi, mis avas oma uksed 2013. aasta kevadel. Klubis on suur ja valgusküllane, parima treeningsisustusega jõusaal, MyRide+ treeningprogrammiga spinningusaal, täiesti uus ja eriline funktsionaalse treeningu saal ning neli rühmatreeningute saali.

Golden Club asub Tere Tennisekeskuses Tondil. Tere Tennisekeskus on suur spordi- ja vabaajakeskus, kus asub lisaks fitnessklubile 23 rahvusvaheliste võistluste standarditele vastavat sise- ja välisväljakut tennise mängimiseks ning 6 sulgpalliväljakut. Laste- ning täiskasvanute tennisetreeninguid koordineerib keskuse ruumides tegutsev US Tenniseakadeemia.

Keskuses on moodsad riietusruumid, massaa?isalongid Kailong ja Šivaya, Pilatese Tuba, tervislikku toitu pakkuv Reval Cafe, ravi- ja uuringukeskus Innomedica, sporditarvete kauplus Sportland.  Maja ümber asuvad mugavad tasuta parkimiskohad autoga liiklejale, bussipeatus on Tondi tänaval, 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Golden Club – Sinu elu harmoonia!

Juriidilised andmed:

Tondi Tennisekeskus OÜ
Sõjakooli 10
11316 Tallinn
Reg. nr: 11239840
VAT EE: 101259750
Swedbank a/a: EE042200221041980609