Tervis

...

Kailong

Hiina massaaž on Hiina Meditsiini lahutamatu osa ja ta mõjutab nii inimese füüsilist keha kui ka energeetikat. Massaaž aitab tasakaalustada meie organismi tervikuna, parandab immuunsüsteemi ja tugevdab organismi vastupanuvõimet, puhastab kanaleid ja parandab vereringet. Hiina meditsiinis kasutatakse mõisteid “kuumus”, “külm”, “kuivus”, “niiskus”, “tuul”, “seiskumine” ja “energia”.

www.kailong.ee

...

Sinu Arst Tervisestuudio

Tervisestuudio professionaalide käe all saad abi ülekaalu ja vigastuste korral. Pöördu julgelt Tondi Tennisekeskuses tegutsevasse kabinetti.

www.tervisestuudio.ee

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Šivaya massaažisalong

Meie massöörid oskavad Teid väga mitmel viisil aidata!
Leiame lihaspinged ja otsime ka nende põhjusi, anname soovitusi, kuidas neid edaspidi vältida ja õpetusi, kuidas ise lihaseid lõõgastada ning venitada, et hoida ära probleemide krooniliseks muutumist.

www.sivaya.ee

...
Soodustus koormustestilt -10%

Innomedica

Meie missiooniks on pikendada inimeste kvaliteetset eluiga haiguste ennetuse, varajase avastamise ning efektiivse raviga.
Patsiendi soovil ja meditsiinilisel näidustusel korraldame konsultatsioone kitsaste erialade tunnustatud tippspetsialistide juures ning vahendame keerulisemaid uuringuid. Vajadusel anname teise või kolmanda arvamuse teie diagnoosi või raviplaani kohta kaasates erialade tippspetsialiste.

www.innomedica.ee