...

Mängutuba

Karulaugu Spordikeskuse 0-korrusel asub hubane mängutuba fitnessklubi Golden Club ning Karulaugu Spordikeskuse klientide ja külastajate lastele. Mängutuppa on oodatud lapsed vanuses 1,5-7 aastat ning seal tegelevad nendega toredad ja kogenud hoidjad. Vaata mängutoa lahtiolekuaegasid

...

Reval Cafe

Reval Cafe kohvik pakub Karulaugu Spordikeskuses maitsvaid ja tervislikke vahepalasid ning eineid keskuse külastajatele.

...

Füsioteraapia Kliinik OÜ

Füsioteraapia Kliinikus töötavad  spordifüsioterapeudid, kes aitavad leida lahenduse valule liigestes (sh põlve- ja õlaliigesed) või lihastes, vaevustele alaseljas, leevendust pingetele kaela- ja õlavöötmes. Koostatakse terapeutiliste harjutuste kavasid vigastuste ennetamiseks ja vigastustest taastumiseks. Lisaks on teenuste nimekirjas manuaalteraapia ning kinesio- ja dünaamiline teipimine. Esimesena Viimsis pakutakse professionaalset beebi- ja lastefüsioteraapiat.

Vaata kodulehte

...

Spordimeditsiini Sihtasutus pakub spordimeditsiinilisi uuringuid, ravi ja konsultatsioone harrastus-, noor- ja tippsportlastele ehk igaühele, kes liigub või plaanib hakata spordiga tegelema.

Meie juurest Viimsist leiad järgnevad teenused:

  • Terviseuuringud noorsportlastele
  • Terviseuuringud täiskasvanutele
  • Ortopeedi vastuvõtt lastele ja täiskasvanutele
  • Toitumisnõustamine noortele ja täiskasvanutele

Aegade broneerimine ja lisainfo telefonil: 655 7056

Vaata kodulehte

...

EluPluss keskus

EluPluss keskus on loodud, et pakkuda tugevat tervist ja sisemist rahulolu. Selleks kasutame tõhusaid tervendus- ning lõõgastusviise turvaliste tehnoloogiate ja puhtaima looduse mõjuka väega.

Pakutavatest teenustest on valida mitmeid erinevaid veeprotseduure ning energiaseansse, mis aitavad vabastada pingeid nii mõtetes, kui kogu organismis. Müügiks pakume tooteid liigese-, lihase- ja närvipõletike raviks ning kogu organismi immuunsüsteemi parandamiseks.

Vaata kodulehte