Karulaugu Spordikeskuses tegutsevad spordiklubid

...

Spordiklubi Lindon

Huvivaldkond: Kergejõustik. Tegevus on suunatud noorsportlaste arengu edendamisele ja võistlustegevusele ning liikmetevahelise üksmeele kasvatamisele.

Vaata kodulehte

...

Viimsi Martin Reimi Jalgpallikool

Viimsi MRJK on loodud 2007 aastal Tallinna külje alla Viimsisse, kus hetkel treenib juba üle 400 poisi ja tüdruku, vanuses 4-21 eluaastat. Jalgpallikooli eesmärk on anda võimalus tegeleda spordiga – jalgpalliga, et hoida tervist, arendada end füüsiliselt ja samas sisustada ka vaba aega väljaspool kodu, kooli ning lasteaeda.

Vaata kodulehte

...

CFC Spordiklubi

MTÜ Spordiklubi CFC on vabatahtlik ühendus, mille põhitegevus on suunatud noorte spordialase koolitusele ja treeningute korraldamisele läbi Jaak Mae Suusakooli ja Jaan Kirsipuu Rattakooli. Loome spordi kui vaba aja veetmise viisi jaoks soodsaid tingimusi ja arendame fookuses spordialasid tervikuna. Eesmärk on noortele pakkuda võimalusi lõbusatest treeningutest kuni tõsise võistlusspordi harrastamiseni.

Vaata kodulehte

...

Kalevi Jalgrattakool

Kalevi Jalgrattakooli treeningrupid asuvad Viimsis Karulaugu Spordihoones ja Pirital velotrekil. Rattahooajal (kevadel, suvel ja sügisel) sõidame peamiselt ratast ning osaleme mitmetel võistlustel. Talvisel ajal, kui rattahooaeg on läbi jookseme,ujume,uisutame, suusatame, mängime palli ja käime jõusaalis. Treeningutele ootame kõikki kooliealisi tüdrukuid ja poisse alates seitsmendast eluaastast. Treeningutele tulemiseks piisab huvist rattasõidu vastu, rattakiivrist ja maastikujalgrattast.

Vaata kodulehte 

...

Viimsi Lauatenniseklubi

Viimsi Lauatenniseklubi alustab treeninguid uues Karulaugu Spordikeskuses alates Septembrist 2018.

Treeningud toimuvad algõppe korras ja edasijõudnutele, nii noortele kui ka täiskasvanutele ja nii tippsportlastele kui harrastusmängijatele.

Lauatennisega alustada ei ole kunagi hilja!

Vaata Facebooki lehte

...

Korvpalliklubi Viimsi/Estover

Korvpalliklubi Viimsi, koos Kesklinna Korvpalliklubiga ja GAG Korvpallikllubiga, on Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis tegustev korvpallikool, moodustades ühtse ligi 500 lapse ja noorega klubipüramiidi.

KK Viimsi nime all toimuvad korvpallitreeningud lastele, noortele ja täiskasvanud saavutus- või harrastussportlastele kõikjal Viimsi, Meriväljal ja Pirital.

Vaata kodulehte