Mihkel Raud kutsub trenni

4 argumenti edukaks trenniks

  • Trenn pole mingi meelakkumine ja enamik inimesi annab peale kolmandat katset alla. Mida teha siis, kui ei viitsi jõusaali minna? Mihkel Raual on täpselt 4 nippi, kuidas ka kõige vastumeelsem treening jumalikuks muuta.

  • Sisesta oma e-mail, liitu Golden Clubi uudiskirjaga ja saadame Sulle raamatu lingi!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Golden Dance Club näidistund 20. septembril!

14.09.2018

Lugupeetud lapsevanemad!

Meil on hea meel teatada, et juba 20.septembril kell 18 ootame teid Karulaugu Spordikeskusesse Golden Dance Club’i esimesse näidistundi. Selles tunnis anname üldist informatsiooni tantsukooli kohta, tutvustame treenereid ja räägime lähituleviku plaanidset ja eesmärkidest.

Tunni viivad läbi peatreener Martin Parmas ja Gerli Padar, kes sellel hooajal liitub Golden Dance Club’i tiimiga ning juhendab tunde, milles arendatakse lisaks tantsuoskusele eraldiseisvalt laste esinemisjulgust, artistlikkust, loomingulisust ja eneseväljendust.

Kui teie laps on juba varasemalt tantsuspordiga tegelenud, siis varuge veidi rohkem aega, et peale näidistundi leida teie lapsele just kõige sobivam grupp tulevasteks treeninguteks.

Juhul, kui teile neljapäev kohe kuidagi ei sobi, siis andke meile teada, info@goldendance.ee ja leiame teile tunniplaani alusel uue kohtumisaja.

 

Jälgi meid ka Facebooki’s ja Instagram’is:

Golden Club Dance

#goldenclubdance

@goldenclubdance

 

https://www.goldenclub.ee/tants/

https://www.goldendance.ee