Viimsi

Golden Club alustas oma tegevust 2013. aasta kevadel Tondi Tennisekeskuses. 2018. aasta aprillis avasime klubi filiaali linna tuiksoonel Rotermann City´s. 2018. aasta on murranguline ning septembris avas uksed Golden Club Viimsi uhiuues Karulaugu Spordikeskuses.

Viimsi klubis on Life Fitness ja Hammer Strength treeningseadmetega jõusaal, Escape Fitness funktsionaaltreeningu saal ning  rühmatreeningute saal erinevate treeningstiilide harrastamiseks. Golden Clubile omast kvaliteeti ja mugavust pakume lisaks parimatele treeningvõimalustele ka privaatsete riietus- ja pesuruumidega, laste mängutoaga ning keskuses pakutavate sportlike ning vaimu ja keha turgutavate lisaväärtustega.

Golden Club on klubi inimesele, kes väärtustab tervislikke eluviise, kehalist aktiivsust ning soovib leida aega iseendale ja enda heaolu loomisele. Meie tegevuse läbivateks märksõnadeks on “harmoonia”, “heaolu” ja “energia”, mida aitame luua mõnusas atmosfääris läbi positiivsete emotsioonide säravate inimeste abiga. Suurt rõhku paneme personaalsusele, et iga inimene leiaks endale sobivad treeningvõimalused ning soovi korral ka toetava ja motiveeriva personaaltreeneri.

Golden Club – Sinu elu harmoonia!