Tondi

Golden Club Tondil on kaasaegne ja stiilne fitnessklubi, mis avas oma uksed 2013. aasta kevadel. Meil on suur ja valgusküllane, parima treeningsisustusega jõusaal, SYNRGY/TRX saal mitmekesise funktsionaaltreeningu tarvis ning neli rühmatreeningute saali ligi 75 rühmatreeninguga nädalas.

Golden Club on klubi inimesele, kes väärtustab tervislikke eluviise, kehalist aktiivsust ning soovib leida aega iseendale ja enda heaolu loomisele. Meie tegevuse läbivateks märksõnadeks on “harmoonia”, “heaolu” ja “energia”, mida aitame luua mõnusas atmosfääris läbi positiivsete emotsioonide säravate inimeste abiga. Klubis on lisaks suurepärastele sportimisvõimalustele hubased ja mugavad riietusruumid, uute stiilide ja vana hea kombineerimine rühmatreeningutel, toetavad treenerid jõusaali- ja personaaltreeningute läbiviimisel ning väikesed lisaväärtused, mis päeva päikeseliseks muudavad.

Golden Club asub Tondi Tennisekeskuses. Tondi Tennisekeskus on suur spordi- ja vabaajakeskus, kus asub lisaks fitnessklubile 22 rahvusvaheliste võistluste standarditele vastavat sise- ja välisväljakut tennise mängimiseks, 6 sulgpalliväljakut ja 4 squashiväljakut. Laste- ning täiskasvanute tennisetreeninguid ja laste sulgpallitreeninguid koordineerib keskuse ruumides tegutsev US Tenniseakadeemia.

Keskuses pakuvad erinevaid lisateenuseid massaažisalongid Kailong ja Šivaya, Pilatese Tuba, tervislikku toitu pakkuv Reval Cafe, ravi- ja uuringukeskus Innomedica, sporditarvete kauplus Sportland. Klubiliikmetele pakume tasuta lastehoiuteenust treeningute ajaks toredate hoidjatega mängutoas. Maja ümber asuvad mugavad tasuta parkimiskohad autoga liiklejale ning maja all tasuline privaatne garaaž, bussipeatus on Tondi tänaval 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Golden Club – Sinu elu harmoonia!