Rotermanni

Oleme avatud E-R 7:00-22:00 ja L-P 9:00-21:00

Golden Club alustas oma tegevust 2013. aasta kevadel Tondi Tennisekeskuses. 2018. aasta aprillis avasime klubi filiaali linna tuiksoonel Rotermann City´s. Kesklinna klubis on Life Fitness ja Hammer Strength treeningseadmetega jõusaal, Escape Fitness funktsionaaltreeningu ala ja rühmatreeningute saal. Golden Clubile omast kvaliteeti ja mugavust pakume lisaks parimatele treeningvõimalustele ka privaatsete riietus- ja pesuruumidega, hubase lõõgastusala soome sauna, aurusauna ja mullivanniga ning omanäolise lastetoaga.

Golden Club on klubi inimesele, kes väärtustab tervislikke eluviise, kehalist aktiivsust ning soovib leida aega iseendale ja enda heaolu loomisele. Meie tegevuse läbivateks märksõnadeks on “harmoonia”, “heaolu” ja “energia”, mida aitame luua mõnusas atmosfääris läbi positiivsete emotsioonide säravate inimeste abiga. Suurt rõhku paneme personaalsusele, et iga inimene leiaks endale sobivad treeningvõimalused ning soovi korral ka toetava ja motiveeriva personaaltreeneri.

Rotermann City´s on suurepärane toetav keskkond kaupluste, söögikohtade, ilu- ja tervisesalongide, äri- ja elamupindade näol.

Golden Club – Sinu elu harmoonia!