Mihkel Raud kutsub trenni

4 argumenti edukaks trenniks

  • Trenn pole mingi meelakkumine ja enamik inimesi annab peale kolmandat katset alla. Mida teha siis, kui ei viitsi jõusaali minna? Mihkel Raual on täpselt 4 nippi, kuidas ka kõige vastumeelsem treening jumalikuks muuta.

  • Sisesta oma e-mail, liitu Golden Clubi uudiskirjaga ja saadame Sulle raamatu lingi!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Uuendused tunniplaanis!

16.01.2018

Uus aasta on sportliku alguse saanud ja seetõttu on ka Golden Clubi tunniplaanis väiksed muudatused toimunud nii  treeningute kui ka uute treenerite näol.

Esmaspäeviti kell 12.00 Strenght Endurance Igor Burdini juhendamisel. Kes soovib end põnevate jõuliste harjutustega proovile panna, siis kindlasti tule ja proovi.
Meie esmaspäevane kell 17.45 Core&Tone on saanud väikse muudatuse meie toreda treeneri Monica Lauri näol.
Esmaspäevast Shredded treeningut 18.00 viib nüüdsest läbi meie uus treener Martin Pukspuu ja teispäevast Performance 18.00 treeningut Marcus Lauri.

Kel tööpäev varem lõppeb, on võimalus nüüd ka teisipäeviti ja neljapäevii 16.30 Kõht/Selg/Tuhar treeningus koos treener Tuuli Jürgensiga vormi saada.

Hommikul varajastel ärkajatel, kes soovivad enne tööpäeva mõnusa hommikutreeningu teha, siis esmaspäeval, kolmapäeval ja reede hommikul kell 8.00 viib treener Erkki Murakas läbi Synrgy ringtreeningut.

Uuel hommikusel ajal nüüd kolmapäeviti kell 8.00 Bodybalance koos treener Shalini Modyga.

Kes pole veel märganud, siis kolmapäeva õhtuti sobib nädala selgroo seljatamiseks kell 19.00 Vinyasa Flow koos Enely Jäägeriga.

Et lõunapausi ajal ka sportlik olla, siis selleks on naiselik mõnus treening neljapäeval kell 12.00 BarrePilates. Kui siia siiski ei jõua, saab samas treeningus osaleda reedel kell 17.30.

Spinningu austajatele on ka väike uudis. Lisaks kolmapäevasele Spinni treeningule Steven-Karl Kõivuga kell 19.00 on nüüd ka neljapäeva õhtul 18.15 Spinning treener Oliver Kelleriga.

Vaata ja ole kursis meie tunniplaaniga: http://goldenclub.moby.ee/

Mõnusaid treeninguid soovides!