Tunniplaan

08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katrin Tammaru

Esmaspäev                                                                                           Kolmapäev                                                                        

Kell 14:00 3 väljak                                                                                  Kell 14:00 3 väljak

Kell 15:00 3 väljak                                                                                  Kell 15:00 3 väljak

Kell 16:00 3 väljak                                                                                  Kell 16:00 3 väljak

Kell 17:00 A väljak                                                                                 Kell 17:00 A väljak

Kell 18:00 Lastehall A väljak                                                                 Kell 18:00 Lastehall A väljak

Teisipäev                                                                                             Neljapäev

Kell 14:00 3 väljak                                                                                 Kell 14:00 3 väljak

Kell 15:00 3 väljak                                                                                 Kell 15:00 3 väljak

Kell 16:00 3 väljak                                                                                 Kell 16:00 3 väljak

Kell 17:00 Lastehall (Algajate grupp)                                                 Kell 17:00 Lastehall (Algajate grupp)

Kell 18:00 Lastehall A väljak (minitennise algajate grupp)            Kell 18:00 Lastehall A väljak (minitennise algajate grupp)

Reede

Kell 14:00 3 väljak

Kell 15:00 3 väljak

Kell 16:00 3 väljak

toom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toom Tani – võistlejad

Esmaspäev                                                                 Reede

Kell 16:30 Audentese hall, 3 väljak                          Kell 15:30 Audentese hall, 3 väljak

Kell 17:00 Audentese hall, 3 väljak

Teisipäev

Kell 15:30 Audentese hall, 3 väljak

Kell 17:00 Audentese hall, 2 ja 3 väljak

Kolmapäev

Kell 15:30 Audentese hall, 3 väljak

Kell 17:00 Audentese hall, 3 väljak

Neljapäev

Kell 16:00 Audentese hall, 3 väljak

Kell 17:30 Audentese hall, 3 väljak

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helen Holter-Mahlapuu

Esmaspäev                                                           Reede

Kell 15:00 vaibahall 8,9,10 väljak                      Kell 15:00 vaibahall 8 väljak

Kell 16:00 vaibahall 8,9,10 väljak                      Kell 16:00 vaibahall 8,9,10 väljak

Kell 17:00 vaibahall 8,9 väljak                            Kell 17:00 vaibahall 8,9 väljak

Kolmapäev:

Kell 15:00 vaibahall 8,9,10 väljak

Kell 16:00 vaibahall 8,9,10 väljak

Neljapäev

Kell 15:00 vaibahall 8 väljak

Kell 16:00 vaibahall 8 väljak

Kell 17:00 vaibahall 8,9 väljak

02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maria Adamson-Sojonen

Esmaspäev                                                        Neljapäev

Kell 15:00 vaibahall 8,9,10 väljak                   Kell 17:00 vaibahall 8,9 väljak

Kell 16:00 vaibahall 8,9,10 väljak

Kell 17:00 vaibahall 8,9 väljak

Teisipäev                                                           Reede                                                

 

Kell 16:00 vaibahall 8,9 väljak                         Kell 16:00 vaibahall 8,9 väljak

Kell 17:00 vaibahall 8 väljak                            Kell 17:00 vaibahall 8,9 väljak

Kolmapäev

Kell 15:00 vaibahall 8,9,10 väljak

Kell 16:00 vaibahall 8,9,10 väljak

 

01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavel Belov

Esmaspäev                                                                                              

Kell 15:00 vaibahall 8,9,10 väljak

 

Teisipäev                                                                                                         

Kell 15:00 vaibahall 8 väljak –  algajad

Kell 16:00 vaibahall 8 väljak –  algajad

Kolmapäev                                                                                                                                                      

Kell 15:00 vaibahall 8,9,10 väljak

Neljapäev

Kell 15:00 vaibahall 8 väljak –  algajad

Kell 16:00 vaibahall 8 väljak –  algajad

Pühapäev

Kell 14:00 vaibahall 8 väljak – 9-12 aastased algajad