US Tenniseakadeemia parimad õpilased

Kenneth Raisma 

Kenneth Raisma                     

Junior Wimbledon boys’ doubles:         

Kenneth Raisma/Stefanos Tsitsipas (GRE)             I koht

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016

P 18 – Kenneth Raisma                                              I koht

 

 

Kristjan Tamm

Kristjan Tamm                                                      

Eesti Meistrivõistlused 2016 mehed:

Kristjan Tamm/Dmitri Sitak                                         III koht

Salk Open (Sweden)                                                     III-IV koht

Ozerov Cup (Russia)                                                    III-IV koht

 

 

Siim Troost 1

Siim Troost

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016:

P 18                                                                                III-IV koht

Alexela Masters 2015                                                  III koht

Wilson Pajulahti Cup (Finland)                                   I koht

 

 

Maria Lota Kaul

Maria Lota Kaul

Eesti Meistrivõistlused 2016 naised:                      I koht

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016:

T 18                                                                               II koht

Vierumaki Junior Cup(Finland):                               II koht

 

 

Sofiya Chekhlystova 1.jpg1

Sofiya Chekhlystova                        

Eesti Meistrivõistlused 2016 naised:                           III koht

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016:

T 16                                                                                   I koht

Siauliai Mayor’s Cup 2016 (Lithuania):

Sofiya Chekhlystova/Katriin Saar                                 I koht

 

 

Helena Narmont

Helena Narmont

Eesti NoorteMeistrivõistlused 2016:

T 16 – Helena Narmont/Kevin Suvi                               III-IV koht

T 18 – Helena Narmont/Kevin Suvi                               III-IV koht

Alexela Masters 2015 T 14:                                            III koht

 

 

Daniil Glinka

Daniil Glinka

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016:

P 16                                                                             I koht

Venden Cup Liepaja 2016 (Latvia):                        II koht

Autumn Cup 2 (Azerbaijan):                                    I koht

 

Mark Lajal

Mark Lajal

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016:

P 14                                                                             II koht

Välismaa turniirid:

Wilson Junior Tournament, Boys 14(Finland):     III-IV koht

National Sport Park Open, Boys 14(Albania):       III-IV koht

 

 

Hugo Kristianson

Hugo Kristianson

Eesti Noorte Karikavõistlus:

P 14                                                                     II koht

Eesti Noorte GP:

P 14                                                                     I koht

 

 

Gregor Marius Kliimask

Gregor Marius Kliimask

Eesti Noorte Karikavõistlus:

P 14 – Gregor Marius Kliimask/Rain Uustalo                     I koht

Eesti Noorte GP:

P 14 – Gregor Marius Kliimask/Rain Uustalo                     II koht

 

koskel 1

Anet Angelika Koskel

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016:

T 14 – Anet Angelika Koskel/Polina Ramenskaja         I koht

TP 14 – Andre-Remi Jakobi/Anet Angelika Koskel      I koht

Wilson Junior Tournament, Girls 14:                               III-IV koht

 

 

Karola Suviste

Karola Suviste

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016:

T 12                                                                              II koht

T 12 – Karola Suviste/Aurelia Riga                          II koht

T 14 – Karola Suviste/Viktoria Kleer Kliimand       III-IV koht

 

Karl Henrik Katmuk

Karl Hendrik Katmuk

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016:

P 12                                                                           III-IV koht

P 12 –    Hendrik Katmuk/Oliver Ojakäär            I koht

 

 

Katarina Brit Esken

Katarina Brit Esken

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2016:

T 10                                                                   II koht