Tondi Tennisekeskus

Tondi Tennisekeskuses asuvad 22 kõrgetasemeliste võistluste standarditele vastavat hästivalgustatud tenniseväljakut: 7 savi-liiva välisväljakut, 7 Plexicushion Competition kõvakattega siseväljakut ja 3 vaipkattega siseväljakut. Lisaks on tennisehuviliste käsutuses 5 Plexicushion Competition kõvakattega siseväljakut Tondi Tennisekeskuse poolt hallatavas Audentese tennisehallis.

Alates 2009. aasta algusest tegutseb keskuse ruumides US Tenniseakadeemia.

2013. aastal avati suurepärase varustusega ning mitmekülgsete treeningvõimalustega kaasaegne fitnessklubi Golden Club.

2014. aasta veebruaris avati keskuses Lastehall, milles on 5 minitennise väljakut kõige väiksematele mudilastele ning mõnus treeningsaal Võilill samuti väikestele tennisesõpradele. Lastehall sobib treenimiseks kuni 7-aastastele lastele. Samas hallis on ka 6 Taraflex kattega sulgpalli treeningplatsi.

2016. aasta augustis valmisid 4 kvaliteetset rahvusvaheliste võistluste nõuetele vastavat squash´i väljakut, mis paiknevad Tondi Tennisekeskuse vaibahallis. Väljakute kõrval asub tribüün ca 150 pealtvaataja jaoks.

Keskuses on lisaks kõrgekvaliteedilistele sportimisvõimalustele moodsad riietusruumid, massaaźisalongid Kailong ja Shivaya, tervisestuudio Brauer & Steinberg, tervislikku toitu pakkuv Reval Cafe, Pilatese tuba, spordimeditsiini kabinet Innomedica, tennise-, fitnessi- ja sulgpallivarustust müüv kauplus Sportland Tennis. Keskuses tegutseb igapäevaselt Spordikoolituse ja -Teabe SA ja ajakirja Tennis toimetus.

Toredate ja asjatundlike hoidjatega mängutuba on argipäeviti, sel ajal kui vanemad treeningutel viibivad, avatud klientide lastele põnevaks ajasisustamiseks.

Tondi Tennisekeskus ootab külla kõiki, kes kõrgest elukvaliteedist ja tervisest lugu peavad!