Naudi teenuseid meie keskuses tegutsevate koostööpartnerite juures. Teenuse tellimisel näita oma klubikaarti.

Lõõgastus

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Kohvik Reval Cafe

Tervislikud hommikusöögid, maitsvad päevalõunad, püsimenüü, kvaliteene kohv ja Reval Cafe kondiitrite parimad tooted ootavad teid keskuse kohvikus.

Vaata nädalamenüüd siit: www.revalcafe.ee

 

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Massaźisalong Šivaya

Šivaya massaaźisalongi massööride abil leitakse lihaspinged ja otsitakse nende põhjusi, antakse soovitusi, kuidas neid edaspidi vältida ja õpetusi kuidas ise lihaseid lõõgastada ning venitada, et hoida ära probleemide krooniliseks muutumist.

www.sivaya.ee

 

Tervis

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Spordimeditsiini kabinet Innomedica

Koormustest Tervisesport, spordiarsti konsultatsioon, antropomeetria (kaal, pikkus, keha massi indeks, keha rasvasisalduse määramine bioelektrilise takistuse meetodil), spiromeetria (kopsumahu määramine), EKG rahuolekus, kardiopulmonaalne koormustest veloergomeetril või jooksurajal.

www.innomedica.ee

 

Vaba aeg

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Kauplus Sportland Tennis

Sportlandi poest leiab parimate brändide tooted sportimiseks.

www.sportland.ee

Soodustus Tere Tennisekeskuse kaupluses Golden Club Tennis ja Golden Club Sulgpall klubikaardi ettenäitamisel -10%.

...

Fitnessklubi Golden Club

Golden Club on kaasaegne ja stiilne fitnessklubi, mis avas oma uksed 2013. aasta kevadel. Klubis on suur ja valgusküllane, Eesti parima treeningsisustusega jõusaal, SYNRGY/TRX saal mitmekesise funktsionaalse treeningu läbiviimiseks ning neli rühmatreeningute saali.

Golden Club Tennis (GCT) ja Golden Club Sulgpall (GCS) klubiliikmed, küsige soodsaid pakkumisi fitness@goldenclub.ee.

Kõikidele GCT ja GCS liikmetele ühekordne Golden Club jõusaali külastus 10 €/kord. Lisaks saavad nii tennise-, sulgpalli- kui squash´i klubiliikmed Lifestyle ja Fresh paketi soetada -10% soodustusega.

...

Swedbanki soodustused - kehtivad AINULT TENNISE VÄLJAKUTEL

American Express krediitkaardiga tasumisel kõik tennise väljakuajad -15%.

Swedbank Visa, Mastercard Gold, Visa Platinum ja Visa Business Gold krediitkaardiga tasumisel tennise väljaku soodustus -10%. Soodustus kehtib mänguaegadele E-N 9.00 – 16.00 ja 21.00 – 22.30, R 9.00 – 16.00 ja 20.00 – 22.30, L, P terve päev.

Kui soovite American Express, Swedbank Visa, Mastercard Gold, Visa Platinum ja Visa Business Gold krediitkaardiga tasuda, palun informeerige klienditeenindajat sellest enne tasuma asumist.