Synrgy

synrgy_trx

Golden Clubi eriliseks pärliks on funktsionaalse treeningu saal Synrgy 360XL ja TRX treeningaladega.

Synrgy 360XL seade, mis on kui väike fitnessklubi. Seadmel on kaheksa eri treeningtsooni, horisontaalne ronimisredel ja kaks ala TRX SP® treeninguks.

Synrgy´t saab kasutada jõusaali treeningu raames, personaaltreeneri juhendamisel või ringtreeningu vormis. Treening toimub suuresti oma keharaskusega ning võimaldab lisaks jõuharjutustele arendada vastupidavust. See on tööriist, mis aitab luua sünergia treeningeesmärkide, erinevate rakenduste ja harjutuste vahel.

Just sünergia on see, mis seob nimetatud elemendid ühtseks koosluseks, tagades sel viisil tulemusliku treeningu nii treenerile kui ka treenitavale. Synrgy360 XL ümber on võimalik üles ehitada suurel hulgal erinevaid programme spordialapõhisteks treeninguteks (nt golf, tennis, kergejõustiku hüppealad), väiksematele gruppidele, indiviidipõhine, noortele, aktiivsetele eakatele.

Lisaks aitab Synrgy360 treenijal saavutada soovitud eesmärke ning parandada:

  • tasakaalu ja kordinatsiooni;
  • kiirust, osavust ja jõudu;
  • tugevust;
  • kardiovaskulaarset ja muskulaarset vastupidavust;
  • kaalukaotust (ainevahetusest tulenevalt);
  • südame vastupidavust
Nende eesmärkide saavutamiseks pöördu meie fitnessklubi personaaltreeneri poole või saa osa rühmatreeningust, kus ringtreeningmeetodil sooritatatakse kogu keha kaasavaid dünaamilisi harjutusti .

Synrgy/TRX saali teiseks treeningalaks on TRX SP® on USA mereväes leiutatud treeningvahend, millega treenides kasutatakse harjutuste läbiviimisel raskusena omaenese kehakaalu. Seega saad treenida ohutult jõu, paindlikkuse, tasakaalu ja liikuvuse parandamiseks oma keha raskusega. TRX SP®-iga saab teha praktilisi ja spetsiifilisi harjutusi pea kõikide spordialade tarvis (tennis, golf, võitluskunstid, motosport, jalgpall jne). TRX treeningut on võimalik harrastada ka personaaltreeneri juhendamisel. Loe täpsemalt TRX personaaltreeningust

Vaata Synrgy/TRX saali galeriid