Sulgpalli Li-Ning ööturniiride juhend

                                

Sulgpalli ööturniiride võistlussari on mõeldud kõigile sulgpalli harrastavatele toredatele inimestele, sõltumata mängutasemest ja soost.

Eesmärgiks on pakkuda meelelahutuslikku võistlusformaati, palju mänge, erinevaid partnereid ning vastaseid ja tutvustada Tere Tennisekeskust kaasaegse võistluspaigana. Eraldi eesmärk on pakkuda võistluskogemust ka mängijatele, kes varem pole võistelnud ning võistlemise võimalust ka suveperioodil.

Etapid toimuvad Tere Tennisekeskuses, Sõjakooli 10, Tallinn:

  • 13.04.2018 kell 21.00
  • 11.05.2018 kell 21.00
  • 14.06.2018 kell 20.00
  • 26.07.2018 kell 20.00
  • 17.08.2018 kell 20.00

OSALEJAD

Võistlejad jagatakse kahte tugevusgruppi: edasijõudunud ja vähem edasijõudnud. Edasijõudnute grupi moodustavad mängijad, kes on Eesti sulgpalliliidu jooksvas edetabelis kas meistri-, esiliiga-, teise liiga või kolmanda liiga tasemel. Vähem edasijõudnute grupi moodustavad mängijad, kes on kas neljanda liiga tasemel või ilma võistluskogemuseta. Korraldajal on õigus paigutada tugevamasse gruppi ka mängijaid, kes edetabelis ei esine, kuid kelle mänguoskus on mingile liigale vastav.

MÄNGUDE FORMAAT

Mängitakse igamehe paarismängu ehk paariline selgub alati koha peal. Eesmärk on moodustada võimalikult tasavägised paarid. Paarid määratakse alati ühe tugevusgrupi mängijatest, kes saavad paigutuse vastavalt edetabeli koha, tuntuse ja mänguoskuse alusel. Paarid moodustab alati korraldaja. Igal etapil on igal mängijal uus paariline.

Eesmärk on oma tugevusgrupi piires mängida kõik omavahel läbi. Kui paare tuleb rohkem, toimuvad mängud alagruppides. Täpne võistlussüsteem selgub peale registreerimise lõppu.

Eelregistreerunutel on kohustus registreerida oma kohal olek vähemalt 30 minutit enne võistluse algust Tere Tennisekeskuse fuajees, teistel vähemalt üks tund enne võistluse algust.

PAREMUSJÄRJESTUS

Eraldi paremusjärjestust peetakse kummaski tugevusgrupis. Igal etapil saab kummagi tugevusgrupi võitjapaar 50 punkti, teine koht 45 punkti, kolmas koht 41 punkti, neljas koht 38 punkti, viies koht 36 punkti jne ühe punkti kaupa kahanevas järjestuses.

Viiest etapist läheb individuaalsesse paremusjärjestusse nelja etapi kõrgemate punktide summa.

AUTASUSTAMINE

Igal etapil autasustatakse karikate ja meenetega toetajatelt kolme parimat paari kummastki tugevusgrupist. Hooaja kokkuvõttes autasustatakse kummagi tugevusgrupi võitjat tahvelarvutiga ning teise koha võitjaid WildEst lauamänguga. Kolmandaid kohti autasustatakse sulgpalliteemaliste auhindadega. Autasustamine toimub vahetult peale iga etapi lõppu Tere Tennisekeskuse kohvikus.

REGISTREERIMINE

Võistlustele eelregistreerimine Tere Tennisekeskuse kodulehel või koha peal vähemalt üks tund enne võistlust, et jõuaks moodustada paarid ja võistlussüsteemi.

NB! Eelregistreerimise tähtaeg on 24 tundi enne võistlust!

OSAVÕTUTASUD

Eelregistreerimisel Golden Club (GC) liikmetele (sulgpall, tennis, squash, fitness) 20 eurot, mitteliikmetele 25 eurot. Koha peal on registreerimine 5 eurot kallim. Osavõtutasu tasutakse koha peal sularahas. Osavõtutasu sisaldab LiNing võistluspalle, head seltskonda, mänguväljakuid, suupisteid ning peale mänge keskuse kohvikus Tanker Õlletööstuse õlu ning Sommersby siidrit.

LISAINFO

Indrek Raig indrek.raig@omniva.ee tel 52 08 635.