Mihkel Raud kutsub trenni

4 argumenti edukaks trenniks

  • Trenn pole mingi meelakkumine ja enamik inimesi annab peale kolmandat katset alla. Mida teha siis, kui ei viitsi jõusaali minna? Mihkel Raual on täpselt 4 nippi, kuidas ka kõige vastumeelsem treening jumalikuks muuta.

  • Sisesta oma e-mail, liitu Golden Clubi uudiskirjaga ja saadame Sulle raamatu lingi!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shaping workshop

07.10.2014

Irina_Rauk

 “SHAPING” workshop

Mis on Shaping? Miks nimetatakse Shapingut süsteemiks ja milles seisneb selle süsteemse treeningu eripära? Mis on Shapingu kontseptsioon? Millised treeningu kriteeriumid on saanud sellel süsteemile omaseks? Kellele sobib Shaping ning millised on selle treeningu raames püstitatavad eesmärgid? Miks peetakse seda efektiivseks kaalukaotamise võimaluseks või teatud kehapiirkonna (näiteks talje, puusad) vormi parandamise meetodiks? Milliseid toitumise iseärasusi peetakse silmas Shaping treeningperioodi ajal?

Kõigest sellest räägib teile 20-aastase kogemusega Shapingu treener Irina Rauk, kes viib antud workshopi raames läbi ka praktilise Shaping treeningu.

Millal ja kus?

9. oktoobril kell 19:00 Golden Clubi saalis Lavendel. Osalustasu 10.- EUR, Golden Club liikmetele TASUTA! Registreeruda saab e-maili teel: margit@goldenclub.ee või spordiklubis kohapeal. Workshop´i läbiviijaks on Irina Rauk. Workshop’i kestvus on 1,5 tundi.

Treeningule palume tulla sportlikus riietuses.