Personaaltreeningute paketid

Golden Club mõtleb oma kliendi soovidele ja pakub treenimiseks just Sinu vajadustest lähtuvaid personaaltreeningute pakette. Kõik paketid on koostatud arvestades  kliendi konkreetseid eemärke. Nii on kergem orienteeruda ning leida ka parim professionaal, kes abistab ja juhendab treeningutel.

Personaaltreeningute paketi soetamiseks palume võtta ühendust meie kliendihalduriga e-postil: kliendihaldur@goldenclub.ee
Pakettidega treenimiseks peab olema Golden Club klubiliige (kehtiv treeningpakett) või soetama klubi külastamiseks ühekordseid pääsmeid.

WEIGHT CONTROL

Kehakaalu korrigeerimise pakett Weight Control on pakett kliendile, kes soovib muuta oma kehakaalu. Tervislik kaalu langetamine või läbimõeldud kaalus juurdevõtt vajab suunamist nii toitumise kui ka treeningu osas, seetõttu on professionaalne abi igati omal kohal.

Viie kuu jooksul saab klient paketi raames kasutada 5 kohtumist personaaltreeneriga, kes igal kohtumisel teostab kehakoostise mõõtmise, paneb paika treeningkava (iseseisev kardio- ja jõutreening) ning annab toitumissoovitused järgmise perioodi osas.

Paketis sisalduvad treeningkavad ja toitumisnõuanded annavad võimaluse realistlikeks muudatusteks kehakaalu osas ning ei kaldu äärmustesse. Komplektina annab see aluse pikaajaliseks ning püsivaks kehakaaluks ja heaks enesetundeks.

Paketi treenerid: Martin Luhari, Arne Arro, Jorma Vangonen, Tuuli Jürgens, Mirjam Lehismets, Katrin Pärt, Steven-Karl Kõiv.

Hind: 195€

GYM BASIC

Jõusaali alustaja pakett Gym Basic sobib hästi jõusaalitreeningutega alustavale kliendile, kes soovib saada põhjalikku ülevaadet jõusaali trenažööride, kardioseadmete ja erinevate treeningvahendite kasutamise osas.

Paketi raames on kliendil kolm kohtumist personaaltreeneriga (maksimaalselt 2 kuu jooksul), millest esimesel käiakse koos läbi jõusaalis olevad kardioseadmed.

Teisel kohtumisel tutvutakse jõusaali trenažööridega ning nendel harjutuste sooritamisega.

Kolmandal kohtumisel tehakse läbi harjutused vabade raskustega ning teiste jõusaalis olevate treeningvahenditega.

Pakett sobib hästi nii varasemalt treeningutega mitte kokku puutunud kliendile kui ka harrastussportlasele, kes pole veel treeninud jõusaalis või kelle varasem kokkupuude jõusaaliga on napiks jäänud.

Paketi treenerid: Martin Luhari, Arne Arro, Jorma Vangonen, Steven-Karl Kõiv, Mirjam Lehismets.

Hind: 120€

GYM ADVANCED

Jõusaali edasijõudnute pakett Gym Advanced on mõeldud juba jõusaalis regulaarselt treenivale kliendile, kellel on eesmärgiks arendada teatud konkreetse lihasrühma või üldist kehalist jõudlust, saada juhiseid veelgi efektiivsemaks jõutreeninguks või liikuda oma kehalises arengus näiteks suunas, mis võimaldaks osaleda mõnel kehakultuuri-fitnessi võistlusel.

Pakett sisaldab kolme kohtumist personaaltreeneriga (maksimaalselt 2 kuu jooksul).

Esimesel kohtumisel pannakse koos paika tegevuskava, kontrollitakse kehalist vormi ning tehakse koos läbi kliendi poolt juba varem iseseisvalt sooritatud treeningkava, mille osas saab klient treeneri poolt täpsustavaid juhiseid.

Teisel kohtumisel tehakse koos läbi treeneri poolt ettevalmistatud treeningkava, mis toetab maksimaalselt esimesel kohtumisel kliendi poolt soovitud eesmärkide saavutamist.

Kolmandal kohtumisel saab klient treeneri poolt täiendavad harjutused varasema kava mitmekesistamiseks ning edasised suunised maksimaalselt efektiivse treeningplaani koostamiseks pikemaks perioodiks.

Paketi treenerid: Arne Arro, Jorma Vangonen, Steven-Karl Kõiv, Tuuli Jõgar, Roman Gritsanjuk

Hind: 130€

FOOD SCAN

Toitumismonitooringu pakett Food Scan annab kliendile võimaluse oma igapäevaste treeningute juurde lisada ka läbimõeldud toitumine või siis muuta oma regulaarne toitumine tervislikumaks.

Inimese elukvaliteet sõltub paljuski sellest, mida ta sööb/joob. Seetõttu on oluline teada, millistel kellaaegadel, palju, mida ja kuidas süüa. Ka minimaalsed muutused toitumisharjumustes võivad anda silmnähtava positiivse tulemuse.

Pakett sisaldab kokku kolme 45 minutilist kohtumist (iga kahe nädala tagant) personaaltreener/toitumisnõustajaga, kelle abiga vaadatakse üle kliendi olemasolev toitumiskava ning antakse suunised muudatuste sisseviimiseks. Samuti saab klient vajalikud nõuanded toidu valmistamise lihtsustamiseks (näiteks piiratud ajaressursside olukorras). Paketi raames tutvustatakse kliendile ka üldisi tervisliku toitumise põhimõtteid.

Paketi treenerid: Katrin Pärt, Mirjam Lehismets, Triin Timmermann

Hind: 140€

LACTATE TEST

Laktaadi ehk piimhappesoola kogunemine meie organismis füüsilise pingituse tulemusena on tavapärane nähtus. Mida enam seda meie lihastesse tekib, seda enam on meie töö ka pärsitud. Tegemist on organismi loomuliku protsessiga, mille peamine eesmärk on anda meile märku piisavast pingutusest “üle piiride” minemata.

Laktaadi testi jooksul hinnatakse kliendil laktaadi taset veres samal ajal suurendades koormust kardioseadmel, millel klient samal ajal treenib. Vereproove võetakse kliendi kõrvalestast teatud ajavahemike järel kasutades selleks ühekordseid testribasid.

Test kestab seni kuni laktaadi väärtus veres on ületanud väärtuse 4 mmol/l, millega määratakse kliendi anaeroobne lävi (laktaadi tase, millest kõrgemal treenides koormame liigselt oma keha). Testi tulemusena saab klient teada oma soovitusliku treeningpulsi ning aeroobse treeningvahemiku, kus treenides kasutab keha oma jõuvarusid kõige optimaalsemalt.

Lisaks saab klient e-maili teel soovitused kardiotreeningute ajalise pikkuse ja pulsivahemike osas treeningtulemuste parandamiseks. Testi läbiviimiseks kulub keskmiselt 30-45 minutit ning selle toimumise aeg lepitakse kokku eraldi personaaltreeneriga, kes ka testi läbi viib ning hilisemalt kokkuvõtte kliendile edastab.

Paketi treenerid: Katrin Pärt, Martin Luhari

Hind: 80€

IMG_6524