Personaaltreeningud

Tere tulemast treenima meie personaaltreenerite meeskonnaga!

Golden Clubi personaaltreeningute süsteemi eesmärk on Sulle pakkuda turvalist ja kvaliteetset personaaltreeningu teenust, milles ei pea pettuma. Meie treenerid on oma ala spetsialistid ja aitavad Sind eesmärkide saavutamisel läbi keha testimise, tervisliku treeningu ja toitumise. Golden Clubi personaaltreenerid hoolivad oma klientidest ning on loonud võimalikult mugavad tingimused, et  tunneksid end hästi. Igaüht, kes meie juurde jõuab, kuulatakse ja koheldakse austuse ning sõbralikkusega.

Iga inimene on meie jaoks unikaalne, seega leiame, et parim viis koostööks on lasta Sinul valida meie personaaltreenerite seast sobivaim. Võta personaaltreeneriga ühendust, et leida koos sobivaim aeg esimeseks kohtumiseks.

Olgu Sinu eesmärgiks parem rüht, vigastusest taastumine, kaalu alandamine, lihastreening, kardiotreeningud või spordi-spetsiifiline treening – personaaltreener aitab Sul leida kiireima ent tervisliku tee tulemuste saavutamiseks ja hoidmiseks. Need on tulemused, mis saadavad Sind mitte ainult meie juures treenides vaid ka tavaelus.

Koostöös meditsiinikeskuse Innomedica (innomedica.ee) spordiarstidega saame leida lahendused Sinu vigastustele, mis on takistanud või takistavad treenimist ja leida kiireim lahendus liikuvuse taastamisele. Samuti pöörame tähelepanu sellele, mis võiks olla põhjuseks madala energia, halva rühi, naha-, seede- ja muude selliste igapäevaelu häirivate probleemide puhul.

Meie personaaltreenerid analüüsivad saadud tulemusi ja leiavad koostöös spordiarstiga Sulle parima viisi, mis aitab Sul jõuda eesmärkideni.

Golden Club pakub võimalust teha laktaaditesti. Test sobib neile, kes ei soovi koormustesti paketti vaid teada saada oma eesmärgipärased pulsid kardiotreeninguteks. Testi viib läbi personaaltreener, kes analüüsib tulemusi ja koostab Sulle vajaliku kardiotreeningu plaani.

Kindlasti pea nõu oma personaaltreeneriga, millised testid sobiksid just Sinule.

Toitumisnõustamine

Golden Club pakub võimalust toitumisnõustamiseks. Aja kokku leppimiseks võta ühendust personaaltreener ja toitumisnõustaja Katrin Pärtiga.