Personaaltreenerid

Mirjam Lehismets
mirjam@goldenclub.ee
Telefon: 56 916 966

Monica Lauri
monica@tervisetreener.ee
Telefon: 5138867

 

Liis Arula
arulaliis@gmail.com
Telefon: 56 212 938

Laura Vitsut

laura.vitsut@gmail.com
Telefon: 53938274

Steven-Karl Kõiv

puhas.sim@gmail.com
Telefon:58132649

Arne Arro
arne@goldenclub.ee
Telefon: 56 215 304

Katrin Pärt

katrin@sinuisikliktreener.ee
Telefon: 5250234

Igor Burdin

igor@tervisetreener.ee
Telefon:55629099

Personaaltreeningusse registreerimiseks palume kirjutada oma eelistustest fitness@goldenclub.ee või täita personaaltreeningu avaldus Golden Clubi klienditeenindusletis.