Tervis

...

Kailong

Hiina massaaž on Hiina Meditsiini lahutamatu osa ja ta mõjutab nii inimese füüsilist keha kui ka energeetikat. Massaaž aitab tasakaalustada meie organismi tervikuna, parandab immuunsüsteemi ja tugevdab organismi vastupanuvõimet, puhastab kanaleid ja parandab vereringet. Hiina meditsiinis kasutatakse mõisteid “kuumus”, “külm”, “kuivus”, “niiskus”, “tuul”, “seiskumine” ja “energia”.

www.kailong.ee

...

Steinberg & Brauer Tervisestuudio

Tervisestuudio professionaalide käe all saad abi ülekaalu ja vigastuste korral. Pöördu julgelt Tere Tennisekeskuses tegutsevasse kabinetti.

www.tervisestuudio.ee

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Šivaya massaažisalong

Meie massöörid oskavad Teid väga mitmel viisil aidata!
Leiame lihaspinged ja otsime ka nende põhjusi, anname soovitusi, kuidas neid edaspidi vältida ja õpetusi, kuidas ise lihaseid lõõgastada ning venitada, et hoida ära probleemide krooniliseks muutumist.

www.sivaya.ee

...
Soodustus klubiliikmele -10%

Innomedica

Koormustest “Tervisesport” ja spordiarsti konsultatsioon, antropomeetria (kaal, pikkus, keha massi indeks, keha rasvasisalduse määramine bioelektrilise takistuse meetodil), spiromeetria (kopsumahu määramine), EKG rahuolekus, kardiopulmonaalne koormustest veloergomeetril või jooksurajal.

Eesmärgiks maksimaalse hapnikutarbimise määramine (iseloomustab vastupidavust ehk aeroobset töövõimet), tervisega seonduva kehalise võimekuse määramine, treeningsoovitused. Anaeroobne lävi ja treeningu pulsitsoonid määratakse gaasianalüüsi näitajate põhjal.

Golden Club klubiliikmele hinnaga 67,50€ (tavahind 85€)