Jõusaal

jõusaal_panoraam

Golden Club jõusaali põhieesmärgiks on pakkuda Sulle täiuslikku treeningkeskkonda, vaheldust, uusi väljakutseid ja sõbralikku sotsiaalset õhkkonda.

Meie jõusaal on sisustatud maailma juhtiva tootja Life Fitness seadmetega, mis pakuvad treeningkogemust neile, kes tutvuvad jõusaalitreeningutega esmakordselt kui ka neile, kelle jaoks on jõusaalis treenimine igapäevane harjumus.

Life Fitness treeningmasinate asetus avaras jõusaalis on välja töötatud teekonna põhimõttel, võimaldades liikuda ühest treeningtsoonist teise oma sportlikku arengut silmas pidades. Selline masinate paigutus tekitab täiusliku treeningkeskkonna, kus igaüks tunneb end hästi. Masinate valik on mitmekesine pakkudes võimalusi nii jõusaalitreeningutega alustajaile kui ka neile, kes ootavad jõusaalitreeningutelt funktsionaalsust ja soovivad end proovile panna.

Golden Club jõusaalis on 5 veloergomeetrit, 2 seljatoega veloergomeetrit, 6 ellipse crosstrainerit, 2 stepper seadet, 1 cross-stepper ning 6 Flextech Technology jooskulinti. Kõik kardioseadmed on varustatud teleripildi ning elektrooniliste treeningprogrammidega. Sõudeharjutuste tegemiseks on 1 concept 2 sõudeergomeeter ning 3 vee takistusega sõudeergomeetrit.

Saalis on lai valik mugavaid plokkseadmeid erinevate lihasrühmade treenimiseks. Eraldi ala on treenimiseks vabaraskustega eraldi küki ja jõutõmbe puuridega. Kogu jõusaali varustus on Life Fitness ja Hammer Strenght kaubamärkidelt.

Golden Club jõusaalitreenerid  ErkkiArne, Mirjam ja Triin tervitavad Sind jõusaali sissepääsu juures või liiguvad jõusaalialal aegadel, millega saab tutvuda treeningplaanis.

Küsi meilt julgelt nõu!