Rühmatreeningud

Sageli pidurdab treeningutega alustamist segadus, millist treeningut valida? Meie treeningplaanist leiad ligi 30 erinevat rühmatreeningut. Oleme treeningud seadnud gruppidesse, et aidata paremini mõista, mis peitub põneva nimetuse taga. Samasuguse värvitooniga on treeningud leitavad ka treeningplaanis, et lihtsustada sobiva treeningstiili valimist ning liikumist soovitud treeningeesmärkide suunas.

Kõik Golden Clubi treeningud sobivad nii algajatele, taasalustajatele kui edasijõudnutele. Lisaks ootame treeningutesse ka mehi – treeningplaan on soovituslik mitmekülgsena hoida! Meie professionaalsed treenerid on alati abivalmis ja vajadusel näitamas alternatiivseid võimalusi. Unistused, mida unistame üksinda, jäävadki unistuseks. Unistused, mida unistame koos, saavad reaalsuseks!

LIHASVASTUPIDAVUSTREENING

Treeningute eesmärk on suurendada lihasvastupidavust. Treeningutes ei tehta keerulisi sammukombinatsioone.

BODYPUMP®
Kõhueri
BodyFit

Kõht/Selg/Tuhar

KARDIO- JA TANTSUTREENING

Treeningud keskenduvad peamiselt aeroobse vastupidavuse suurendamisele.

Zumba 
POUND
DanceFit

KOMBINEERITUD TREENINGUD

Treeningutes arendatakse nii lihasvastupidavust kui aeroobset võimekust.

EasyFit
Bosu 45

KEHA JA MEELE TREENINGUD 

Treeningud toimuvad rahulikus tempos. Treeningute eesmärk on arendada liikuvust, painduvust ja tasakaalu. Lisaks füüsilisele koormusele arendavad treeningud vaimset keskendusmist.

BODYBALANCE®
Pilates
Stretching
Hatha Yoga

Palume rühmatreeningusse eelnevalt registreerida, tehes seda läbi kodulehe, kirjutades aadressile fitness@goldenclub.ee.